Terminy mszy Świętych do wakacji

Msze Święte w naszej parafii, w intencji naszej wspólnoty, odbędą się: 20 marca o godzinie 18 17 kwietnia o godzinie 18 22 maja o godzinie 18 19 czerwca o godzinie 18 Serdecznie zapraszamy

Msza Święta w lutym

Zapraszamy na mszę świętą w intencji wspólnot kościoła domowego przy naszej parafii w dniu 14 lutego 2020 o godzinie 18:00.

Kolędowanie z przyjaciółmi

5 stycznia spotkaliśmy się w gronie przyjaciół i rodzin naszego kręgu aby wspólnie cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia. W śpiewaniu kolęd wspierał nas ksiądz proboszcz.

Wycieczka do Niepokalanowa, Lutomierska i Nieborowa

27 października 2019 nasza wspólnota, wraz z rodzinami z zawiązującego się przy naszej parafii nowego kręgu, wybrała się na całodniową wycieczkę. Zaczeliśmy od zwiedzania Niepokalanowa. Ksiądz proboszcz z tamtejszej parafii, w zapadający w pamięć sposób, przywołał nam obraz Świętego Maksymiliana. Niewielkiej postury, chorowity, skromny człowiek, na wezwanie Boga, odpowiedział całym sercem, czego efekty mogliśmy podziwiać… Czytaj dalej »

Nabożeństwa październikowe

Nasz krąg prowadzi różaniec w naszej parafii we wszystkie poniedziałki października o godzinie 18:30. Serdecznie zapraszamy.

Krąg w zmienionym składzie

Krąg w obecnym kształcie funkcjonuje od września 2018 roku. Należą do niego 4 małżeństwa. Spotykamy się raz w miesiącu w domu jednej z rodzin.